10

 

Nikoli ne zamudi objave!

Darilni bon

presentDarilni bon

preberi več

Hitri kontakt

ne pozabi - klic preko whats'up je brezplačen in hitrejši od tipkanja ;)
whatsapp-logo viber
GSM: +386 64 145 260 (T2)
GSM: +43 680 232 85 73 (AUT)

email: info@watersports.si
http://www.watersports.si

 

Spoznavanje s potapljaško opremo PGD Šenčur

 

prva podvodna izkušnja gasilci

Kljub ne najboljši napovedi za preteklo nedeljo smo se v zgodnji jutranji uri podali proti obali, smer Fiesa. Tokratna naloga je bila spoznavanje s potapljaško opremo. Osrednja gasilska enota PGD Šenčur je tokrat združila moči z še enim društvom v občini, ki je prav tako v sestavi reševanja Društvo Kisik - Oxygen, naše društvo.

 

Ekipa našega društva oz. inštruktor potapljanja Matjaž Repnik, prav tako operativec PGD Šenčur je članom Prostovoljnega gasilskega društva Šenčur najprej teoretično razložil kaj je sploh to potapljanje z jeklenko. Na srečo večina gasilcev pozna podoben sistem, ki mu rečemo IDA, in dejansko sta si sistema v principu enaka. V nadaljevanju jim je razložil nevarnosti, ki pretijo na nas kot potapljača, kot tudi pravila za varno potapljanje. V plitvi vodi so izvedli nekaj vaj, kot so iskanje regulatorja, praznenje maske, dvigovanje na površino in podobno. Nadaljevalo pa je seveda raziskovanje Fiesinega podvodnega sveta. K samemu dogodku so se priključili tudi drugi potapljači in simpatizerji društva Kisik - Oxygen, ki so obenem priskrbeli tudi podvodne fotografije. Mnenje udeležencev - NEPOZABNO!

FOTOGALERIJA

FaLang translation system by Faboba

PADI

PADI ver bw Adobt a dive site 
padi tec rec logo new

 

Potapljaško Zavarovanje

aquamed

Zadnje ocene na FaceBook-u

Splošne informacije

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information